دوره پودمانی تخصصی فقه پزشکی در ترم پاییز برگزار می شود

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

مسئول کارگروه فقه پزشکی هیات اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی گفت: این هیات در ادامه دوره پودمانی تخصصی فقه پزشکی، در ترم پاییز دروس «آشنایی با آناتومی بدن انسان» و «آشنایی با کلیات طب سنتی» را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، هیات اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش این حوزه، در راستای دغدغه مندی و احساس تکلیف نسبت به ضرورت طرح مسائل مستحدثه عرصه فقه پزشکی در جامعه امروز، بخصوص مسائل مورد ابتلای جامعه اقدام به برگزاری چندین دوره دروس خارج از ابتدای سال جاری در این حوزه مبارکه نموده است.
حجت الاسلام محمد ضیا روحانی، مسئول کارگروه فقه پزشکی هیات اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش گفت: این هیات در ادامه برگزاری دوره پودمانی تخصصی فقه پزشکی و در راستای شناخت دقیق تر موضوعات پزشکی و مبتلا به، در ترم پاییز دروس «آشنایی با آناتومی بدن انسان» و همچنین «آشنایی با کلیات طب سنتی» را برگزار می کند.
وی ادامه داد: درس «آشنائی با آناتومی بدن انسان» توسط دکتر محمدی پور از اساتید دانشکده علوم پزشکی مشهد و همچنین درس «آشنائی با کلیات طب سنتی» توسط دکتر غلامپور، رئیس انجمن علمی طب سنتی مشهد تدریس می شود.
مسئول کارگروه فقه پزشکی هیات اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش این حوزه با بیان این که این دوره ها در راستای افزایش اطلاعات طلاب و پژوهشگران معزز در زمینه مسائل مستحدثه فقه پزشکی دروس فقه در برنامه دوره پودمانی مزبور در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: تاکنون در زمینه تامین اساتید مرتبط با دوره پودمانی فقه پزشکی توانسته ایم ارتباطات خوبی را با دانشکده علوم پزشکی مشهد برقرار کنیم و امیدواریم در آینده نیز همچنان همکاری های حوزه و دانشگاه در این رابطه روز افزون بوده و منشأ برکات علمی و پژوهشی باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست